plynový regulátor truma monocontrol CS

Číslo produktu: 309/607

Regulátor tlaku plynu Truma MonoControl CS s nárazovým senzorem pro jednu plynovou láhev umožňuje použití plynu při jízdě v karavanu nebo motorhomu.. Truma MonoControl CS lze namontovat svisle na stěnu boxu nebo vodorovně na strop. Nová generace bezpečnostních regulátorů tlaku plynu MonoControl CS je vhodná pro jednu plynovou láhev. Integrovaný nárazový senzor okamžitě zastaví proudění plynu v případě nehody. Tím se zabrání úniku plynu v případě poškození plynové instalace. 

Spolehlivý: Provozujte plynové spotřebiče bezpečně i za jízdy – díky integrovanému nárazovému senzoru

Pohodlný: Snadné zjištění, zda se spustil nárazový senzor, a snadné resetování – vzdálený displej je k dispozici samostatně 

Lehký:  - pouhých 500 g 

Efektivní: Rychlá instalace - bezúdržbová Nová generace Truma MonoControl CS je regulátor tlaku plynu s integrovaným nárazovým senzorem, který je vhodný pro jednu propanovou láhev. Senzor zajišťuje, že můžete svůj karavan nebo obytné auto bezpečně vytopit i na cestách. Pokud se stanete účastníkem nehody s rychlostí nárazu asi 15 až 20 km/h proti pevnému předmětu, nárazový senzor okamžitě zastaví proudění plynu. Pokud je plynový systém poškozen, nemůže unikat žádný plyn. Regulátor tlaku plynu MonoControl CS je také ideální pro stacionární provoz v kempech. Pokud byl aktivován nárazový senzor, lze jej snadno resetovat. Jednoduše stiskněte žluté resetovací tlačítko na regulátoru tlaku plynu MonoControl CS a regulátor tlaku plynu je opět připraven k použití. 

Výkon regulátoru je 1,5 kg/h, což je vhodné pro maximální spotřebu. Nemusíte počítat spotřebu spotřebiče ani průtok plynového systému. Pro vytápění za jízdy vyžaduje nařízení (ES) č. 661/2009 a závazný předpis EHK OSN R 122 bezpečnostní vypínací zařízení pro motorové karavany a karavany. Regulátor tlaku plynu MonoControl CS tento požadavek splňuje. Automaticky působící bezpečnostní zařízení PRV (Pressure Relief Valve) s omezeným průtokem, integrované v MonoControl CS, chrání připojená spotřebitelská zařízení před nepřípustně vysokým tlakem. Jakmile vznikne tlak na výstupní straně, PRV se otevře a umožní únik přetlaku. PRV se otevře a umožní únik přebytečného tlaku. Po stlačení se PRV automaticky uzavře.

2 490,00 Kč